امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۱
امام جمعه زنجان
کد خبر: ۱۴۱۴
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۴
صهیونسیم حقوق بشر را زیر پا می گذارد و قانون حمایت از حیوانات را تصویب می کند

امام جمعه زنجان گفت :صهیونیسم مردمی را به جرم مسلمان بودن از خانه و کاشانه‌شان بیرون کرده و به قتل رساندند. آن‌هایی که ادعای حقوق بشر دارند و قانون حمایت از حیوانات را به تصویب می‌رسانند.

به گزارش عصرزنجان :حجت‌الاسلام شیخ علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، با اشاره 26 اردیبهشت، تشکیل رژیم اشغالگر فلسطین است، ادامه داد: مردمی را به جرم مسلمان بودن از خانه و کاشانه‌شان بیرون کرده و به قتل رساندند. آن‌هایی که ادعای حقوق بشر دارند و قانون حمایت از حیوانات را به تصویب می‌رسانند، همان کسانی هستند که این مسلمانان را از خانه و کاشانه‌شان بیرون و به جرم مسلمان بودن، آواره کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه اولین کسی که در دنیا این مسأله را رسماً اعلام می‌کند و این روز را به نام روز نکبت نامگذاری می‌کند، معمار بزرگ انقلاب، امام خمینی(ره) است، اظهار کرد: امام راحل از همان آغاز هدف از تشکیل این غده‌ی سرطانی را به خوبی می‌دانستند و می‌فرمودند: این رژیم تنها به اشغال فلسطین بسنده نمی‌کند، آن‌ها در پی نقشه‌اند که همه‌ی کشورهای عربی را به سرنوشت فلسطین دچار کنند.

حجت الاسلام خاتمی در ادامه با اشاره به اینکه حساسیت‌هایی درباره مذاکرات وجود دارد، خاطر‌نشان کرد: خط قرمزهای مورد تایید مقام معظم رهبری باید مورد توجه گروه مذاکره کننده باشد.

خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه رونمایی از دستاوردهای هسته‌ای ایران نشان از قدرتمندی ایران در برنامه هسته‌ای است، گفت: این دستاوردها در زمینه‌های علمی جدید قابل توجه است.

امام جمعه زنجان ایستادگی، صلابت و سازش ناپذیری مردم ایران را سبب تغییر رویکرد دشمنان عنوان کرد و افزود: تیم مذاکره کننده با حمایت مردم ایران در این مذاکرات حضور دارد.

وی با اشاره به اول خرداد سال 1359 اظهار کرد: این روز در تاریخ مبازرات ملت ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

حجت‌الاسلام خاتمی با بیان اینکه محاصره اقتصادی دشمن از همین روز به صورت علنی و رسمی علیه ملت ایران آغاز شده است، افزود: این تحریم‌ها در 35 سال گذشته ادامه داشته و نتوانسته عزم ملت ایران را برای پایداری نظام کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن عقب‌نشینی ملت ایران از مواضع خود است، خاطر‌نشان کرد: این تحریم‌ها در زمانی آغاز شد که برنامه هسته‌ای و موشک‌های بالستیک ایران وجود خارجی نداشت، اما امروز بعد از گذشت 35 سال ایران موفقیت‌های بی‌شماری را کسب کرده است.

پایان گزارش /

نویسنده : عصرزنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین