امروز: شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳
رئیس امور رفاهی آموزش و پرورش زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۴۶۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۷
اسکان 12355 خانواده در مراکز فرهنگیان زنجان؛9952 نفر روز تا پایان هفته گذشته پذیرش شده اند

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه تا پایان هفته گذشته تعداد 9 هزار و952نفر روز در مراکز اسکان فرهنگیان استان زنجان پذیرش شده اند، گفت: تا به امروز 12 هزارو 355 خانواده در مراکز اسکان فرهنگیان استان زنجان اسکان داده شده اند.

فضائیل خاتمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد:در راستای اسکان فرهنگیان بیش از ۷۶ مدرسه با بیش از ۷۸۰ اتاق در زنجان پیش‌بینی‌شده که ظرفیت این کلاس‌ها بیش از چهار هزار نفر است

وی افزود: در طول هفته گذشته تا19شهریور هزار و 555 خانواده و شش هزار و 220 نفر و در کل 9 هزار و 952  نفرروز  در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان افزود: علاوه بر اسکان 9 هزارو 952 نفر تا پایان هفته گذشته در مجموع آمار کلی اسکان فرهنگیان در استان زنجان به 12 هزارو 355خانواده و 50 هزارو 87 نفر و 80 هزار نفر روز بالغ شده است.

خاتمی با بیان اینکه مدارس به دو صورت ویژه و الف هستند ، تصریح کرد: در مدارس ویژه تختخواب، پتو، یخچال، تلویزیون، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، سرویس‌های بهداشتی و حمام پیش‌بینی شده و با هزینه اسکان ۱۹ هزار تومان برای هر اتاق و در مدارس به‌صورت الف تخت وجود ندارد و هزینه اسکان ۱۵ هزار تومان است.

وی از  از آمادگی تمام مراکز اسکان فرهنگیان در محل های مربوطه جهت پذیرش خانواده های فرهنگیان خبر داد ، گفت: مسافران فرهنگی در مواقعی که با مشکل برخورد کردند با شماره ۳۳۷۷۱۵۷۵ تماس حاصل کنند.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی سال جاری آموزش‌وپرورش با امکانات و تجهیزات به‌روز و نو از مهمانان فرهنگی در تابستان پذیرایی می کند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین