امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰
مسئول واحد فروش احشام حسینیه اعظم زنجان:
کد خبر: ۴۵۴۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۰
زمان تحویل و فروش احشام نذری حسینیه اعظم زنجان اعلام شد/تحویل احشام نذری روز اول و فروش احشام روز هشتم محرم + نقشه

مسئول واحد فروش احشام حسینیه اعظم زنجان از فروش و تحویل احشام حسنیه اعظم زنجان خبر داد و گفت: تحویل احشام نذری روز اول محرم  و فروش احشام نذری روز هشتم انجام می شود.

بهرام تاره امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ،زمان تحویل احشام نذری اهدایی را از ۱۲مهر مصادف با اول محرم اعلام کرد و عنوان داشت، زمان آغاز فروش این احشام از صبح روز دوشنبه ۱۹ مهر مصادف با هشتم محرم(روز حرکت دسته عزاداری حسینیه اعظم)خواهد بود.

وی از تحویل و فروش احشام نذری در محلی به وسعت یک هزار و 500 متر مربع خبر داد و یادآور شد: این محل شامل محل تحویل احشام نذری و ۴ غرفه فروش برای آقایان و یک غرفه فروش برای خواهران می شود.

مسئول واحد فروش احشام حسینیه اعظم زنجان تاکید کرد: محل دریافت و فروش احشام نذری ضلع جنوبی حسینیه اعظم و در خیابان خیام غربی قرار دارد.

تاره ساعات کاری تحویل و فروش احشام را از ۸:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر و بعدازظهر از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۳۰ اعلام و اظهار داشت: دستگاه های کارت خوان برای پرداخت وجوه گوسفندان نذری در نظر گرفته شده است و امکان پرداخت وجوه توسط چک وجود ندارد.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی خادمین افتخاری افزود: ۱۵۰نفر از خادمین افتخاری این واحد در دهه به مردم عزادار خدمت رسانی میکنند.

انتهای پیام /

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین