امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸
دادستان عمومي و انقلاب مركز زنجان گفت:
کد خبر: ۴۶۱۰
تاریخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
كيفرخواست نهايي متهمان قتل نوجوان 16 ساله در زنجان صادر شد

دادستان زنجان گفت: قرارجلب به دادرسي و كيفرخواست نهايي متهمان قتل نوجوان 16 ساله زنجانی در دادسراي زنجان صادر شد.

حجت الاسلام و المسلمين حسن مظفري امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ،در رابطه با قتل اسفناك نوجوان بي گناه 16 ساله ي زنجاني به هويت «م.ل» اظهار داشت: دستگاه قضايي استان در اين پرونده به جهت نوع وقوع بزه تلاش کرده تا با پيگيري هاي مجدانه در كوتاهترين زمان ممكن به ابعاد مختلف پرونده رسيدگي و اعمال تصميم کند.

دادستان عمومي و انقلاب مركز استان زنجان افزود: در همين راستا با انجام همه مراحل رسيدگي پرونده در شعبه چهارم بازپرسي دادسراي زنجان در تاريخ یکم ابان ماه سالجاری براي هر دو متهم پرونده به هويت «ح.ت» و «م.ف» با اتهام مشاركت در آدم ربايي و قتل عمد ، قرار جلب به دادرسي صادر شده و با صدور كيفرخواست از سوي دادستاني در مورخه سوم آبان ماه ، پرونده برای بررسي و صدور رأي به دادگاه كيفري يك استان ارسال شده است.

گفتنی است؛ روز دوشنبه  21 تیر ماه سالجاری پدر خانواده مقتول بعلت تأخیر فرزندشان نگران شده و موضوع را ساعت 23:50 همان روز با مركز پلیس زنجان مطرح کرده اند.

در همین راستا پلیس آگاهی زنجان به محض دریافت گزارش و اخذ دستورات قضایی لازم سریعاً عملیات تجسسی خود را با همكاری و پیگیری پدر مقتول آغاز می كند در 24 تیر ماه راس ساعت 02:35 بامداد جسد سوخته نوجوان 16 ساله را در مسیر منتهی به باغ های پایین دست لاین جنوبی عوارضی آزادراه زنجان – تبریز كشف و شناسایی می‎کند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین