امروز: سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۵
کارشناس خاورمیانه:
کد خبر: ۵۶۱۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱
نسل کشی در میانمارعمق تنفرغربی ها از اسلام را نشان می دهد/در میانمار یک تراژدی اسلام هراسی بسیار بالایی وجود دارد

کارشناس خاورمیانه گفت: اکثر مسلمانان میانمار سنی هستند که این مسلمان کشی در این کشور نشان دهنده عمق تنفر غربی ها و صهیونیست ها از اسلام است

سعید ثاقبی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه بحث میانمار تراژدی ، یک نسل کشی انسانی و اسلامی است، اظهار کرد: میانمار گزیده ای از فجایع ای است که مدعیان حقوق بشری امروز آن را به وجود آورده اند.

وی با اشاره به اینکه در میانمار با تحریک و سکوت آمریکا ، غربیها و صهیونیست ها اقدام به مسلمان کشی می کنند و هیچ کس هم در دنیا وجود ندارد که از مسلمانان بی گناه میانمار حمایت کند، ابراز کرد: این نشان دهنده وضعیت جهان امروز مخصوصاً غرب است که دم از حقوق بشر است.

کارشناس خاورمیانه با بیان اینکه هیچ انسانی را به لحاظ اینکه عقیده ، دین و مذهب خود نمی کشند ولی در میانمار آتش زده، شلاق و زیر شکنجه می کشند و آواره می کنند،تصریح کرد: در میانمار یک تراژدی اسلام هراسی بسیار بالایی وجود دارد که در راس آن آمریکا و صهیونسیت ها وجود دارند.

دولت میانمار اقدام به مسلمان کشی می کند که یک فاجعه خیلی بزرگ است

ثاقبی با اشاره به اینکه در میانمار دولت نظامی و ارتش اقدام به قتل و عام مردم می کنند که این خیلی فاجعه است، عنوان کرد: دولت و ارتش نظامی که بودایی هستند اقدام به نسل کشی می کنند یک سیستم دولتی است که همه دنیا نیز در قبال این همکه نسل کشی ساکت هستند.

وی با بیان اینکه اینکه این نسل کشی در میانمار روش و آموزشی است برای سایر کشورها که از طرف غرب و صهیونسیت ها برنامه ریزی شده تا در سایر کشورها هم این اقدامات را انجام دهند، ادامه داد: دولت و نظامی ها میانمار اقدام به مسلمان کشی کرده اند.

کارشناس خاورمیانه با اشاره به اینکه اکثر مسلمانان میانمار سنی هستند که این مسلمان کشی در این کشور نشان دهنده عمق تنفر آمریکا و غربیها از اسلام است، اضافه کرد: غربی ها و صهیونیست ها با این اقدامات خود به سایر کشورها آموزش می دهند که نباید مسلمانان را در کشور خود راه دهند.

نسل کشی در میانمار یک حرکت ضد اسلامی ، انسانی است

ثاقبی با بیان اینکه اگر این نسل کشی در یک کشور غربی رخ می داد اعتراضات و محکومیت های شدیدی انجام می دادند حتی احتمال این وجود داشت که برخورد فیزیکی بکنند، تاکید کرد:  متاسفانه در رابطه با اسلام و مسلمانان بیخیال و سکوت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این مسلمان کشی و نسل کشی در میانمار یک حرکت ضد اسلامی ، انسانی است، خاطرنشان ساخت: این نسل کشی در میانمار با مدعیان حقوق بشر حمایت می شود که نشان دهنده حقوق بشر جهان امروز است که صدای هیچ کسی در نماید.

باید کشورهای مسلمان از هویت مسلمانان میانماردفاع کنند

کارشناس خاورمیانه با بیان اینکه باید کشورهای اسلامی متحد و منسجم شوند و از هویت مسلمانان میانماردفاع کنند که دفاع از خودشان است که اگر این کار را نکنند وفردا در یک کشور دیگری رخ خواهد داد، گفت: نسل کشی و آواره ساختن مسلمانان زشت و قبیح است.

ثاقبی در پایان با اشاره به اینکه اگر یکی را به خاطر داشتن عقیده بکشند در جهان امروز وحشتناک است که با حامیان حقوق بشر این اقدامات را انجام می دهند، اظهار کرد: همه به این همه نسل کشی نگاه کرده و سکوت را پیشه گرفته اند و صدایی از سازمان حقوق بشر هم در نماید.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین