امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸
رئیس پلیس راه زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۰۴۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
وقوع بیش از 150 فقره تصادف در جاده های زنجان؛محورهای مسدود استان بازگشایی شد

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با بارش برف در محور های مواصلاتی استان زنجان بیش از 150 فقره تصادف خسارتی و جرحی در جاده های زنجان رخ داده است.

علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تردد در جاده های استان زنجان به صورت عادی و روان در جریان است.

وی از بازگشایی محورهای اصلی به همت راهداران استان زنجان خبر داد و ابراز کرد: آزاد راه زنجان-قزوین،جاده ترانزیت زنجان- قزوین،زنجان-طارم،زنجان-تهم،چورزق و دندی –تخت سلیمان به همت راهداران استان زنجان بازگشایی شد و تردد در این محورها ادامه دارد.

رئیس پلیس راه استان زنجان عنوان کرد: با بازگشایی محورهای اصلی استان مخصوصاً زنجان- قزوین و جاده ترانزیت زنجان قزوین ترافیک سنگین در شب روز گذشته در این محور ها حاکم بود.

شیر محمدی با اشاره به اینکه با بارش برف در سطح جاده های استان زنجان از روز شنبه تا به امروز بیش از 150 تصادف خسارتی و جرحی رخ داده است، افزود: رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی با بیان اینکه برای تردد در جاده های استان زنجان همراه داشتن زنجیر چرخ،تجهیزات ایمنی و غیره الزامی است، تصریح کرد: رانندگان قبل از حرکت در جاده های استان از وضعیت محور های مواصلاتی اطلاع پیدا کنند.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه با بارش باران و برف در سطح جاده های استان رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه به رانندگان توصیه می شود، ادامه داد: بیشتر تصادفات خسارتی و جرحی در شرایط برفی و بارانی عدم توجه به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی بوده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین