امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸
نماینده ولی فقیه در زنجان:
کد خبر: ۶۰۸۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۴
استان زنجان کم حاشیه ترین و بی مسئله ترین تشکیلات قضایی کشور را دارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: استان زنجان کم حاشیه ترین و بی مسئله ترین تشکیلات قضایی  کشور را دارد .

به گزارش عصرزنجان،آیت اله علی خاتمی در مراسم جشن  انقلاب دادگستری استان زنجان که به حضور مسولان دستگاه قضایی ، دادستان مرکز استان ،معاونین  دادگستری ، قضات ،کارکنان دادگستری،  سازمانهای تابعه و علمی کاربردی  ، بازنشستگان ، وکلا و کارشناسان رسمی  و اعضای شوراهای حل اختلاف و برگزار شد،اظهار کرد: تمام قضات و کارکنان این مجموعه باید توان خود را برای خدمت رسانی درست به جامعه صرف کنند.

وی بیان اینکه باید انقلاب اسلامی و شرایط قبل از آن را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد، گفت: شوروی سابق و آمریکا درباره ماندن شاه به تفاهم رسیده بودند، اما مردم با رهبری امام خمینی(ره) موفق به شکست بلوک شرق و غرب شدند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان افزود: این اتحاد دلایل سیاسی فراوان و راهبردی زیادی داشت و در آن زمان بحث دروازه تمدن را توسط شاه مطرح کردند.

امام جمعه زنجان با خیانت عنوان کردن اصلاحات ارضی در زمان طاغوت، تصریح کرد: نتیجه این اصلاحات در بودجه سال 56 کشور خود را به خوبی نشان داد و ایران فقط برای کمتر از 2 ماه از محصولات کشاورزی راهبردی ذخیره داشت.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: تنها جایی که کسی احتمال نمی داد در آن کشور انقلاب شود، کشور ایران بود، چون اروپا، آمریکا و شوروی سابق قاطعانه از حکومت پهلوی حمایت می کردند.

وی ادامه داد: در این 40 سال دشمن هرچه در توان داشته انجام داده است، اما به مدد خداوند، ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه در نقشه های خود موفق نبوده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین