امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱
معاون خدمات شهری شهردار زنجان:
کد خبر: ۶۰۹۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
 شهرداری زنجان آماده روزهای بارانی است/مردم همکاری لازم را با کارگران شهرداری داشته باشند

معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه بیشترین حجم کاری شهرداری در این حوزه در روزهای برفی و بارانی است، گفت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی هم اکنون نیز شهرداری آماده ارائه خدمات است.

به گزارش عصرزنجان،غلامحسن احمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اقداماتی که معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان انجام می‌دهد، فعالیت در حوزه پاکسازی معابر است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین حجم کاری شهرداری در این حوزه در روزهای برفی و بارانی است، اضافه کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی هم اکنون نیز شهرداری آماده ارائه خدمات است.

معاون خدمات شهری شهردار زنجان با بیان اینکه همکاران شهرداری زنجان در مجموعه خدمات شهری مناطق به صورت شبانه روزی و بصورت همه جانبه در حوزه های خدمات رسانی حاضر هستند، اضافه کرد: نیروهای شهرداری به ویژه پاک بانان خدوم و کارگران عزیز خدمات شهری در راس این خدمتگزاران و زحمت کشان آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

وی با بیان اینکه کارگران شهرداری به صورت روزانه از ساعات ابتدایی شب در حال پاکسازی مسیرهای اصلی ، خیابان ها، معابر و میادین شهر مشغول رفت و روب و تنظیف سطح شهر هستند، افزود: البته از مردم نیز می‌خواهیم همکاری لازم را با زحمت کشان شهر داشته باشند.

احمدی در ادامه به برنامه‌های آتی معاونت خدمات شهری شهرداری زنجان برای مناسبت‌های پیش رو اشاره کرد و گفت: یکی از این مناسبت‌ها روز درخت و درختکاری است که طبق سنوات گذشته برنامه‌های متعددی در این ایام انجام خواهد شد

وی با اشاره به اینکه هر سال همزمان با این هفته غرص نهال در پارک‌های شهر انجام می‌شود، اضافه کرد: در این ایام شهرداری در همه معابر و خیابان‌ها اقدام به کاشت نهال می‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین