امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان:
کد خبر: ۶۰۹۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
شهروندان سفرهای خود را مدیریت وبرنامه ریزی کنند/ تردد در محور دندی – تخت سلیمان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت :در حال حاضر تردد در همه جاده‌های اصلی استان با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه در جریان است.

به گزارش عصرزنجان،ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای تردد ایمن؛ همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه محورهای مواصلاتی توصیه می شود، اظهار کرد:شهروندان می بایست با مدیریت زمان و برنامه‌ریزی مناسب؛ از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی خودداری کنند.

وی افزود: در صورت ضرورت انجام سفر می بایست  زنجیر چرخ به همراه داشته باشند وبا نحوه بستن آن حتما آشنا باشند همچنین بررسی وضعیت باد لاستیک های وسیله نقلیه و همچنین لاستیک یدک، همراه داشتن آب و غذای کافی، لباس گرم و راحت، همکاری و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه و راهداران بسیارضروری است .

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد:درحال حاضر محورهای زنجان-بیجار،زنجان-طارم،زنجان-دندی،زنجان-تهم-چورزق شاهد بارش پراکنده باران وبرف هستیم و محور دندی – تخت سلیمان  درمحدوده انتهای حوزه استحفاظی است استان؛ ترددبازنجیرچرخ امکان پذیر است .

دست نشان ازهمه شهروندان خواست قبل از آغاز سفر به منظور مدیریت سفر خود با بهره گیری از سامانه پیام کوتاه141 از آخرین وضعیت راهها اطلاع حاصل کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عصر زنجن راهداری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین