امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳
کارشناس هواشناسی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۰۹۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵
نفوذ سامانه بارشی جدید به زنجان از روز جمعه/وزش باد شدید به 70 کیلومتر در ساعت می رسد

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه سامانه بارشی طی بعد از ظهر امروز از استان خارج می شود، گفت: سامانه بارشی جدیدی از روز جمعه به استان نفوذ می کند.

حسین سلطانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت جوی استان اشاره کرد و اظهار داشت:آسمان امروز زنجان بصورت آسمانی ابری و در برخی نقاط مه آلود است.

وی با اشاره به اینکه تا آسمان زنجان تا ظهر امروز با بارش های باران و برف همراه شده و در اواسط روز نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود، ابراز کرد: سرعت وزش باد شدید در برخی از نقاط استان زنجان به 70 کیلومتر در ساعت می رسد.

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه  از بعدازظهر امروز با عبور سامانه از منطقه میزان ابرها به تدریج کاهش کاهش پیدا می کند، عنوان کرد: برای فردا آسمانی صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود که در برخی نقاط با مه صبحگاهی همراه خواهد بود.

سلطانی افزود: از بعدازظهر روز جمعه به تدریج سامانه بارشی دیگری وارد منطقه شده و از ساعات عصر و شب به تدریج بارش ها در استان آغاز و روزهای ابتدایی هفته آینده شاهد بارندگی در استان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد:  دمای هوا از عصر امروز و صبح فردا موقتا با کاهش نسبی همراه خواهد شد.

کارشناس هواشناسی به سردترین و گرمترین ایستگاه هواشناسی استان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: زنجان با صفر درجه سردترین و ماهنشان با 11 درجه بالای صفر گرمترین ایستگاه هواشناسی را به نام خود ثبت کرده است.

سلطانی با بیان اینکه دمای فعلی زنجان صفر است، تصریح کرد: دمای زنجان نست به 24 ساعت گذشته هشت درجه کاهش داشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین