امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴
با سخنرانی مشاور عالی رهبری:
کد خبر: ۶۴۹۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
همایش طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع مقدس در زنجان برگزار می شود

همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس و با سخنرانی مشاور عالی مقام معظم رهبری؛همایش طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع مقدس زنجان برگزار می شود.

 

 

همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، گردهمایی پیشكسوتان جهاد و شهادت استان زنجان با حضور پیشكسوتان دوران دفاع مقدس در رده‌های مختلف نظامی و انتظامی اعم از سپاه،‌ ارتش، نیروی انتظامی، جهاد سازندگی برگزار می شود.

تكریم و بازخوانی خاطرات ۸ سال دفاع مقدس از مهمترین برنامه های این همایش در زنجان است.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، از برگزاری همایش بزرگ طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع مقدس در روز چهارم مهرماه خبر داد و گفت: سخنران این همایش سرلشکر پاسدار رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری و فرمانده سابق سپاه پاسداران است.

وی افزود: این همایش به منظورگرامیداشت رشادت ها و جان فشانی‌های شهداء و رزمندگان جنگ تحمیلی برگزار می شود.

این مسئول بر ضرورت انتقال ارزش های دفاع مقدس و شناساندن شهدا به جامعه و جوانان تاکید کرد و گفت: امروز باید فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس در میان جوانان و نسل جدید ترویج داد که پیشکسوتان در این زمینه پیشگام هستند.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه جامعه امروز مدیون رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، ادامه داد: باید از پایداری آنان به عنوان فصلی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی یاد کنیم.

طهماسبی خاطرنشان کرد: این مراسم ساعت 16 فردا در حسینیه ثارالله زنجان واقع در اتوبان 22 بهمن برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری همایش پیشكسوتان دوران دفاع مقدس را یكی از بهترین فرصت‌ها برای تبیین دستاوردهای دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: این افراد گنجینه های دوران دفاع مقدس هستند كه می‌طلبد در این فرصت برای نشر این گنجینه‌ها استفاده كنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین