امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۲۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
آمادگی کامل راهداران استان زنجان برای راهداری زمستانی/30 هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : اکیپ های راهداری ، با آمادگی کامل درگردنه ها و ارتفاعات استان مستقرهستند.

به گزارش عصرزنجان،جواد یوسفی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آمادگی کامل تمامی دست اندرکاران راهداری استان درمواجه با بارشهای برف و کولاک احتمالی درطی هفته جاری وجود دارد ، افزود:275  دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری مانند برف‌خور، برف‌روب، بلدورز، لودر، گریدر و شن‌پاش تجهیز شده وبه  راهدارخانه‌های استان اعزام شده اند .

یوسفی خاطرنشان ساخت : اکیپ‌های راهداری زمستانی استان با بیش از 455 نفر نیروی انسانی در 30 راهدارخانه‌ فعال استان مستقر می‌شوند واین اکیپ‌ها مسئولیت‌هایی مانند برف روبی، نمک پاشی، نظافت علایم، ترمیم روشنایی‌ها و ارائه خدمات مورد نیاز در هنگام بارش برف یا سایر مواردرا در اسرع وقت به مسافران جاده‌ای بر عهده دارند.

معاون راهداری استان زنجان بابیان اینکه جلسات هماهنگي با روسای ادارات شهرستانهای تابعه اداره  كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان زنجان صورت گرفته و  تدابير لازم جهت برقراري ايمني كامل در سفرهاي جاده اي در فصل زمستان اندیشیده شده است ،افزود: 30 هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است .

یوسفی ضمن تاکید بر توجه و دقت نظر رانندگان ، هشدارها و پيام هاي صادره از سوي این اداره کل  و همچنين پليس راه را در فصل زمستان بسيار مهم و حائز اهميت برشمرد و تاكيد كرد: برای خدمات رسانی بهتر به مسافران زمستانی تمامی دستگاه‌های اجرایی و خدماتی استان زنجان  تلاش می کنند تا محورهای مواصلاتی این استان در مواقع بارش برف و لغزندگی جاده برای آمد و شد وسایط نقلیه باز بماند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عصر زنجان راهداری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین