امروز: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
مدیر درمان استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۵۶۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
ارائه خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی زنجان به 1250 نفر؛ حضور پرشور بسیج در برهه کنونی یک ضرورت انکار ناپذیر است

مدیر درمان و رئیس بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان زنجان گفت: از فروردین لغایت پایان آبانماه سالجاری 8 اکیپ تیم پزشکی و پرستاری تحت عنوان جهادگران سلامت از سوی بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان در منطقه محروم شهر خدمات درمانی رایگان به مردم ارائه کردند.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: از از فروردین ماه سالجاری تا پایان آبانماه هشت اکیپ تیم پزشکی و پرستاری از سوی بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان در منطقه محروم شهر خدمات درمانی و مشاوره ای رایگان به مردم این منطقه ارائه کردند.

وی  پیرامون انواع خدمات رایگان ارائه شده به مردم افزود:  این اکیپ شامل پزشک عمومی ، کارشناس آموزش تغذیه با شیرمادر، خدمات مامایی ، مشاوره های روانشناسی ، خدمات پرستاری از جمله کنترل فشار خون و قند خون و کارشناس داروئی بودند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان زنجان با بیان اینکه این هشتمین اکیپ ارائه خدمات درمانی رایگان بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان در سالجاری است، تصریح کرد در هشت ماه گذشته تعداد 39 تن از کادر پزشکی و درمانی مدیریت درمان استان زنجان به هزارو 250 نفر از بیماران و نیازمندان خدمات رایگان ارائه کرده اند.

محمدی حضور پرشور بسیج در میدان را در برهه کنونی یک ضرورت انکار ناپذیر خواند و اظهار داشت: همت و روحیه جهادی بعد از گذشت 40 سال از عمر پر برکت انقلاب همچنان در دل و جان بسیجیان متبلور است.

وی  تعداد ویزیت های انجام شده توسط پزشکان عمومی را 312 نفر اعلام کرد و گفت: 633 مورد خدمات پرستاری و کنترل فشار و قند خون ، 142 مورد خدمات مامایی، 137 مورد خدمات مشاوره های روانشناسی و 15 مورد نیز مشاوره و آموزش تغذیه با شیرمادر در قالب این اکیپها به مردم ارائه شده است.

مدیر درمان و رئیس بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان زنجان ارزش ریالی داروهای ارائه شده به مردم را بالغ بر 18 میلیون و 700 هزار ریال خواند و ابراز داشت: هزینه این داروها از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان تقبل شده است.

گفتنی است این خدمات هر ماه یکبار در مسجد امام رضا (ع) منطقه بی سیم زنجان با هماهنگی و اطلاع رسانی قبلی توسط امام جماعت و پایگاه مقاومت 28 بسیج این مسجد به مردم این منطقه ارائه می شود.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین