امروز: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیر کل اتاق تعاون استان زنجان:
کد خبر: ۶۵۶۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
حمایت از تعاونی ها برای خدمت رسانی مطلوب به مردم  مورد توجه قرار گیرد

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: باحمایت بیشتر از تعاونی ها زمینه را برای خدمت مطلوب تر به مردم فراهم کنیم.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی در دیدار با با مدیر کل اتاق تعاون استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون گفت: اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام شده است که بایستی با حمایت بیشتر از تعاونی ها زمینه را برای خدمت مطلوب تر به مردم فراهم نماییم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان افزود: هر جا کار به بخش خصوصی واگذار شده است کم کاریهایی صورت گرفته است که با نظارت دقیق می توان جلوی این کم کاری ها را گرفت.

رئیس شورای قضایی استان اظهار کرد: در بوجود آمدن مشکلات برای بعضی از تعاونی ها اکثر سازمانها دخیل هستند، همه ارگانها و سازمانهای زیربط بایستی کارها و اقدامات خودشان را بخوبی انجام دهند تا چنین مشکلاتی بوجود نیاید.

وی ضمن مهم شمردن کار جمعی و گروهی گفت: از مصداق ایه یدالله مع الجماعت استنباط می کنیم که کار جمعی و گروهی مهم است و با برکت خواهد بود و تعاون نیز بر همین پایه بنا نهاده شده است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان به تقویت نهاد داوری در اتاق تعاون تاکید کرد و گفت: به رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب زنجان دستور داده ام قبل از ارجاع پرونده های با موضوع داوری به شعبات جهت حل این اختلافات مسائل مربوطه ابتدا به داوری ارجاع شوند و اگر آنها بتوانند حداقل 30 درصد این مسائل را از طریق داوری حل نمایند کمک شایانی در جهت کاهش پرونده به دستگاه قضایی خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین