امروز: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
رییس کل دادگستری استان زنجان:
کد خبر: ۶۵۷۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
سیاستهای قوه قضاییه بایستی در همه حوزه های قضایی با جدیت اجرا شود/برای تشکیل کمیته ارتقاء بهره وری در استان زنجان به حرکت جهادی نیازمندیم

رییس کل دادگستری استان زنجان  بر رعایت انضباط اداری  و نظارت دقیق روسا و دادستانهای حوزه های قضایی  بر مجموعه خود را مورد تأکید قرار داد و گفت: سیاستهای قوه قضاییه بایستی در همه حوزه های قضایی با جدیت اجرا شود .

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در جلسه روسا و دادستانهای  حوزه های قضایی استان زنجان ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده در شهرستانهاگفت: شناخت بنده از حوزه های قضایی با توجه به سفرهایی که  داشتم  نسبت به عملکرد و وجود ظرفیتها  در این حوزه ها بیشتر شد و بر اساس بررسیها و مشاهدات در برخی حوزه های قضایی در انجام امورات برجستگی هایی مشاهده می شد  ،البته در برخی حوزه ها هم  ایرادت و ضعف های هست که باید برطرف شود .

رییس شورای قضایی استان زنجان با بیان اینکه استحکام و اتقان آراء  در نشست های قضایی محقق خواهد شد افزود: نشست های قضایی در کلیه شهرستانها با مشارکت حداکثری قضات و بصورت منظم  برگزار گردد.

وی بر رعایت انضباط اداری  و نظارت دقیق روسا و دادستانهای حوزه های قضایی  بر مجموعه خود را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: سیاستهای قوه قضاییه بایستی در کلیه حوزه های قضایی با جدیت اجرا شود.

رییس کل دادگستری استان زنجان از ایجاد کمیته ارتقاء بهره وری در استان زنجان خبر داد و خاطر نشان کرد : با ایجاد این کمیته برنامه ریزی و  پیگیری ها در خصوص اقدامات لازم جهت  تخصیص میزان بهره وری  به کارکنان انجام خواهد شد و در این زمینه به یک حرکت جهادی نیازمندیم.

 حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی خطاب به روسا و دادستانهای حوزه های قضایی مبنی بر تعیین تکلیف محکومین مالی خصوصا محکومین مالی شورای های حل اختلاف  افزود :تأکید می کنم  بایستی در کمترین زمان این کار  در جهت کاهش جمعیت کیفری زندانها صورت گیرد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین