امروز: چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:
کد خبر: ۶۶۱۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
خورشید انقلاب اسلامی هرگز غروب نخواهد کرد/ تبیین و پیاده سازی اسلام ناب محمدی اولویت مهم دهه پنجم انقلاب اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:به کوری چشم دشمنان خورشید انقلاب اسلامی هرگز غروب نخواهد کرد.

به گزارش عصرزنجان،حجت الاسلام مسعود صفی یاری مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در جمع مداحان زنجانی گفت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اقتضاعات و الزاماتی دارد که میبایست مورد توجه قرار داد.

وی به حجم انبوه توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر ما در نقش هدایتی و روشنگری جامعه به ویژه جوانان کوتاهی کنیم در پیشگاه خدا و شهدا مسئولیم.

حجت الاسلام صفی یاری بیان داشت: جامعه مداحی امروز باید در عرصه های معرفتی و بصیرت اجتماعی و سیاسی فعال بوده و با استفاده از تریبون مداحی به ترویج اسلام ناب محمدی و تحکیم استوانه های اسلام انقلابی و نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار داشت: دشمن با توطئه های گوناگون سعی در ضربه به نظام اسلامی دارد اما چهل سال است با مقاومت سرسختانه مردم و درایت حکیمانه رهبری نظام به هدف خود نرسیده و از این پس هم نخواهد رسید.

وی گفت: فتنه 88 و درس های بزرگ برای همه و مخصوصا جامعه مداحی دارد که اگر در بصیرت افزایی و معرفت افزایی کوتاهی کنیم به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سیلی خواهیم خورد .

حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه حماسه 9 دی را حماسه جاودانه ملت ایران خواهد و افزود: دشمنان اسلام ناب و فتنه گران بدانند خورشید انقلاب اسلامی هرگز غروب نخواهد کرد.  

وی در ادامه عنوان داشت: تبیین ویژگی های اسلام ناب محمدی(ص) یکی از اولویت های مهم دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تثبیت به اسلام ناب محمدی(ص) و نفی اسلام آمریکایی اولین و محوری ترین شاخصه مکتب فکری حضرت امام (ره) است گفت: مردم و بخصوص جوانان باید به درستی مرزهای اسلام ناب و اسلام آمریکایی را بدانند و همانند حضرت امام (ره) بر تقویت اسلام ناب و نفی اسلام آمریکایی اصرار داشته باشند. 

حجت الاسلام صفی یاری ادامه داد: انقلاب اسلامی برآمده از مطالبات دینی، معنوی و الهی حضرت امام است و از این رو اسلامیت نظام رکن رکین آن است که بیش از از پیش باید مورد توجه مسئولین در برنامه ریزی ها و تصمیم سازی ها قرار گیرد.

وی اظهار داشت: بنا به تعبیر شهید مطهری اسلامیت باید الزاما در همه شئونات ، برنامه ها و اقدامات نظام به صورت عملی ، روشن و شفاف نمایان باشد و در این مسیر تعارف، محافظه کاری ، فرافکنی ، انفعال و کم کاری پذیرفته نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مردم هم امانت دار و هم صاحب انقلابند گفت: اقتضای امانتداری صادقانه توجه عملی و فراگیر به این تذکر حضرت امام است که فرمودند نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نا محرمان بیافتد.

حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به هشدار حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مبتنی بر احتمال فتنه 98 گفت: مردم از ابتدای انقلاب اسلامی فتنه های زیادی را تجربه کرده و با عنایات الهی و همت مردمی همه فتنه ها را بخصوص فتنه بسیار سهمگین و طراحی شده 88 را خنثی نموده و با حرکت مجاهدانه ، اقدام حکیمانه و بهنگام خود از اسلام انقلابی در مقابل تفکرات انحرافی منبعث از اسلام آمریکایی دفاع نمودند از این پس هم با آمادگی کامل و گوش به فرمان رهبر عزیز خود در مقابل دشمنان خارجی و جریان نفاق داخلی مقاومت خواهند کردو پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی همچنان در اهتزاز خواهد بود.  

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین