امروز: دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰
به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی:
کد خبر: ۶۶۳۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷
نمایشگاه «چی بودیم؟ چی شدیم؟» در مصلای زنجان برپا می‌شود

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: مجموعه نمایشگاهی ویژه دهه فجر چهل سالگی انقلاب به صورت 16 تابلو نمایشگاهی با عنوان «چی بودیم؟ چی شدیم؟» و با رویکرد اطلاعات مورد نیاز مخاطب کمتر مطلع و خاکستری دستاوردهای انقلاب برگزار می‌شود.

بهزاد شکوری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: مجموعه نمایشگاهی ویژه دهه فجر چهل سالگی انقلاب به صورت 16 تابلو نمایشگاهی با عنوان «چی بودیم؟ چی شدیم؟» و با رویکرد اطلاعات مورد نیاز مخاطب کمتر مطلع و خاکستری دستاوردهای انقلاب به همت اوقاف و امور خیریه استان زنجان از روز جمعه در مصلی نماز جمعه دایر می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در این باره گفت: این مجموعه نمایشگاهی که در تابلو اول با آیه «وَاذْکُرُواْ إِذْ أَنتُمْ قَلِیلٌ مُّسْتَضْعَفُونَ فِی الأَرْضِ» و به یاد آورید هنگامی را که شما در زمین، مردمی اندک و مستضعف بودید» آغاز می‌شود، جمله تاریخی از حضرت امام خمینی (ره) درباره انقلاب «این انقلاب به خواست خدای تبارک و تعالی شکست نخواهد خورد، گو اینکه همه قدرت های بزرگ دنیا با انقلاب ما دشمن باشند».

شکوری افزود: همچنین در این مجموعه نمایشگاهی اشاره به 40 سالگی باشکوه و بهترین تابستان بیانات مقام معظم رهبری در پاسخ به تابستان داغ و شبهات مربوط به انقلاب را طلیعه خود دارد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه نمایشگاهی ویژه چهل سالگی انقلاب اسلامی در 16 تابلو مسلسل با 2 هزار و 100کلمه تصویرسازی شده است، افزود: عناوین موضوعی این مجموعه شامل از طاغوت تا حکومت اسلامی، از وابستگی تا استقلال، از شرمندگی تا افتخار مسلمانانی، از انزوای دین تا دینداری، از برادرخواندگی یهود تا عزت شیعه، از خودباختگی تا خودباوری، از دیکتاتوری تا مردم سالاری دینی، از فساد اخلاق تا معنویت و  از سراب است.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و عزت‌مندی کشور پس از آن بیان کرد:  انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)، جان دوباره‌ای به ایران داد، ایرانی که به واسطه نگاه پادشاهی و غربگرایانه بر بازوان خود متکی نبود.

وی با اشاره به اینکه نگاه اجمالی به تاریخ کشور قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی گویای موفقیت‌های کشور در حوزه‌های متعدد است، تصریح کرد: از همین رو لازم است که دستاوردهای کشور در حوزه‌های مختلف برای عموم مردم اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: