امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۷۳۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰
برنامه ریزی ایجاد 4500فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی؛خودکفایی بیش از 2 هزار مددجو طی سال گذشته در استان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های انجام شده ، بیش از چهار هزار و 500فرصت شغلی جدید از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تا پایان امسال ایجاد می شود.

هدایت صفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: از اولویت های اصلی کمیته امداد استان زنجان در سال «رونق تولید » در کنار مردمی کردن فرآیند فقر زدایی ، توسعه فعالیت های اشتغالزایی این نهاد برای مددجویان تحت حمایت است.

وی ادامه داد : با همین رویکرد و برنامه ریزی های انجام شده ، بیش از چهار هزار و 500فرصت شغلی جدید از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تا پایان امسال ایجاد می شود.

صفری با بیان اینکه فعالیت های اشتغالزایی کمیته امداد با راهبرد توانمندسازی و استقلال اقتصادی و معیشتی گروههای مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد انجام می شود ، افزود : با همین نگاه جشن توانمندی و خودکفایی دو هزار و 300 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته برگزار و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

وی در ادامه به توسعه فعالیت های کمیته امداد استان زنجان در حوزه مشارکتهای مردمی از طریق ایجاد و توسعه کمی و کیفی فعالیت های مراکز نیکوکاری اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم با توسعه فعالیت های مراکز نیکوکاری فرآیند فقر زدایی اجتماع محور شده و زمینه مشارکت بیشتر خیران در برنامه های اجرایی ان نهاد فراهم شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین