امروز: جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۱
فرمانده انتظامی استان زنجان:
کد خبر: ۶۹۲۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
سرشاخه های اصلی اغتشاشات در زنجان بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان با اشاره به همکاری مردم با پلیس در برقراری نظم و امنیت جامعه از دستگیری 5 نفر از عوامل اصلی آشوبگران (لیدر) در ناآرامی های اخیر در استان خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش  امروز در گفتگو با خبرنگار عصر زنجان ،در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعتراضات هفته گذشته در خصوص طرح سهمیه بندی سوخت و سوء استفاده عده ای فرصت طلب که تخریب اموال عمومی و ناامنی را به همراه داشت شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود : ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و هماهنگی قضائی 5 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات (لیدر) را شناسایی و طی عملیات های غافلگیرانه آنها را در سطح استان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان این که همکاری مردم با پلیس در خصوص معرفی و دستگیری اغتشاشگران جای قدردانی دارد گفت : نیروی انتظامی مجاهدانه و صادقانه در برقراری نظم و امنیت تلاش می کند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .

سردار جهانبخش با اشاره به نقش سازمان های معاند نظام در تحرکات و ناآرامی های اخیر گفت : پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است و اجازه سوء استفاده از احساسات پاک مردم و هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور را به اشرار و فرصت طلبان و آشوبگران نخواهد داد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: