امروز: دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷
مدیر کل پست استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۰۰۳
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
فعالیت 217 دفتر ICT روستایی در استان زنجان

مدیر کل پست استان زنجان گفت: در حال حاضر 217 دفتر ICT روستایی در استان زنجان فعال است.

رضا حمیدپور امروز در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان اظهار کرد: اداره کل پست استان زنجان در برنامه های مختلفی مشارکت داشته و ارائه خدمات به بهترین نحو از جمله اهداف آن است.

وی با اشاره به اینکه در طول سه ماهه سوم سال جاری مجموع ترافیک صادره 687 هزار و 348 مرسوله بوده است، تصریح کرد: کل ترافیک وارده به استان هم در این مدت، 887 هزار و 931 مرسوله اعلام شده است.

مدیر کل پست استان زنجان ترافیک صداره به ازای هر واحد پستی را یک هزار و 423 مرسوله و ترافیک وارده به ازای هر واحد پستی را هم یک هزار و 838 مرسوله در مدت فصل پاییز اعلالم کرد.

وی مجموع ترافیک جابجا شده در طول سه ماهه سوم سال جاری را بالغ بر 575 هزار و 279 مرسوله برشمرد و افزود: سرانه ترافیک جمعیت در این مدت یک و نیم نفر بوده است.

حمیدپور تعداد دفاتر ict روستایی فعال در مناطق مختلف استانت زنجان را 217 دفتر اعلام کرد و یادآور شد: 81 دفتر پیشخوان دولتی هم در سطح استان فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه در مجموع 483 واحد پستی در سطح استان زنجان فعالیت می کند، ادامه داد: پوشش مساحتی هر واحد پستی 45 کیلومتر مربع و پوشش جمعیتی هر واحد پستی 2 هزار و 205 نفر است.

مدیر کل پست استان زنجان همچنین مجموع ترافیک جابجا شده در طول دی ماه سال جاری را در استان بیش از 600 هزار مرسوله اعلام کرد.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: