امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۴
جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۶۴۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
حمایت یک و نیم میلیارد تومانی مردم زنجان برای مقابله با کرونا

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در امور اجتماعی گفت: براساس برآورد نقدی انجام شده حدود یک و نیم میلیارد تومان کمک مردمی برای مقابله با ویروس کرونا در استان زنجان دریافت شده است.

به گزارش عصرزنجان مقتدا شعوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما نیازهای بیمارستان های استان را لیست کرده و اعلام کرده بودیم که مشارکت های زیادی را در تامین نیازهای بیمارستان مردم انجام دادند.

وی افزود: ما برای اینکه زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم نیازمند یک تدبیرهستیم و باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و جلوی انتشار این ویروس را بگیریم.

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در امور اجتماعی بیان کرد: در حال حاضر به نسبت این ویروس را در استان زنجان کنترل کرده ایم ولی به این منظور نیست که بعد از این بی تفاوت باشیم.

شعوری تاکید کرد: بالای 90 درصد مردم  موارد بهداشتی را رعایت می کنند ولی 10 درصد افراد باقی مانده سلامت مردم را به خطر می اندازند.

وی با تاکید برپیشگیری از ویروس کرونا اذعان داشت: برای اینکه موفق باشیم، لازم است که در کنار هم قانون را رعایت کنیم، آزادی اجتماعی خودمان را داشته باشیم به طوری که به آزادی دیگران صدمه نزنیم.

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در امور اجتماعی در خصوص کمک های مردمی تصریح کرد: در زمینه کمک های مردمی در قالب پویش های مختلف، کمک ها به صورت متنوعی از جمله تامین دستگاه های بخش آی. سی. یو بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان دریافت شده است.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند حمایت های بیشتری در این راستا هستیم، افزود: برآورد نقدی انجام شده از کمک های مردمی برای مقابله با ویروس کرونا حدود یک و نیم میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

نویسنده : احمدی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین