امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:
کد خبر: ۷۶۷۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵
تعطیلی ها تا پایان اردیبهشت ادامه داشته باشد/ احتمال افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در ایجرود

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان و نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در ایجرود گفت: تعطیلی ها باید ادامه دار باشد چرا که احتمال افزایش موارد مثبت کرونا بالا است.

به گزارش عصرزنجان محمد رضا مهراسبی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: بیماری کرونا قابل پیش بینی نیست.

وی با تاکید بر اینکه نمی توان ارزیابی خوشبینانه ای در زمینه کرونا ویروس در آینده داشت، تصریح کرد: توصیه می شود طرح فاصله گذاری و تعطیلی ها ادامه پیدا کند.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه ما حداقل باید تا پایان اردیبهشت تعطیلی ها را ادامه داده و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود، اضافه کرد: بر اساس آمار مبتلایان به کرونا پس از 13 فروردین، تعداد مبتلایان در شهرستان ها زیاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه طی روزهای اخیر موارد مثبت ابتلا به کرونا در شهرستان ایجرود افزایش یافته و این نشان می دهد همچنان تعطیلی ها باید ادامه داشته باشد، یادآور شد: ما با یک ویروسی مواجه هستیم که ناشناخته است و از مردم میخواهیم در خانه بمانند.

مهراسبی با بیان اینکه شهرستان ایجرود 36 هزار نفر جمعیت دارد که موارد مثبت آن در حال افزایش است، ادامه داد: ما باید مراقبت ها را بیشتر کنیم.

وی اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه برای شهرستان ایجرود این است که افراد مثبت و مبتلا به کرونا را از خانواده ها جدا ساخته و در نقاهتگاه نگهداری کنیم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین