امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۶
رییس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان تأکید کرد؛
کد خبر: ۷۶۸۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱
خدمت در انجمن حمایت از زندانیان محلی برای انتفاع شخصی افراد نیست

رییس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان گفت: خدمت در انجمن حمایت از زندانیان افتخاری بوده و محلی برای انتفاع شخصی افراد نیست.

به گزارش عصرزنجان حجت الاسلام کرمی با بیان اینکه انجمن حمایت از زندانیان موسسه ای خیریه و  در راستای ارائه خدمات و حمایت از خانواده های زندانیان و خود زندانیان می باشد، افزود: رسالت اصلی و مهم این انجمن، ارائه خدمات به خانواده های زندانیان به صورت افتخاری و جهادی است و این مجموعه جایی برای انتفاع شخصی افراد نیست.

وی با بیان اینکه نظارت دقیق بر عملکرد مجموعه و کارکنان انجمن استان صورت می پذیرد، تصریح کرد: برخی توقعات برای دریافت حقوق چند میلیونی و بالا برای کار در انجمن حمایت دارند که به هیچ وجه مورد قبول نبوده و نمی باشد و اساسا چنین توقعاتی مغایر با رسالت اصلی این مجموعه است و ما هیچگاه با چنین تفکراتی کنار نخواهیم آمد.

رییس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان با اشاره به این موضوع که با کمک های خیرین و تلاش اعضای انجمن حمایت از زندانیان استان اقدامات و خدمات خوبی در دست انجام است، ادامه داد: تلاش همه اعضای هیأت مدیره برای بهتر شدن امورات و ارائه خدمات بیشتر به جامعه هدف است، در همین راستا تصمیم به تغییر در برخی مدیران در این مجموعه اتخاذ شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین