امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:
کد خبر: ۷۶۸۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
محورهای ورودی استان زنجان توسط پلیس کنترل می شود؛ اعمال قانون بیش از 300 خودرو متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: اجرای طرح محدودیت تردد خودورهای غیربومی در داخل شهرهای استان همچنان ادامه داشته و تمامی محورهای ورودی به طور کامل توسط پلیس کنترل می شوند.

به گزارش عصرزنجان ایرج خانی پور اظهارداشت: در راستای اجرای طرح محدودیت تردد خودورهای غیربومی در داخل شهرهای استان زنجان از ورود خودروهای غیر بومی به داخل شهر های استان زنجان جلوگیری  و محور های وروی شهرها به طور کامل و مستمر کنترل می شوند.

وی با اشاره به اعمال قانون بیش از 300 خودرو متخلف در طرح فاصله گذاری اجتماعی ،اظهار داشت: با توجه به همجواری استان زنجان با 7 استان کشور از ورود بیش از 3 هزار خودرو غیر بومی در طول اجرای این طرح به استان جلوگیری شده است.

این مقام انتظامی استان با تاکید بر اینکه پلاک، ملاک تردد خودروها بوده و در غیر این صورت مدارک هویتی نظیر کارت ملی و بیمه نامه خودرو است، اضافه کرد: از زمان آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون پلیس استان در کنار دیگر دستگاه های مرتبط این طرح را با قوت تمام در محورهای مواصلاتی و معابر شهری این استان اجرایی کرده است.

وی افزود: تیم های گشت پلیس در محورهای وردی شهر های استان مستقر و  و در صورت مشاهده موارد تخلف ضمن اعمال قانون به مبلغ 500 هزار تومان، وسیله نقلیه آن ها به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین