امروز: پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۷
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۷۶۸۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰
اجرای طرح «آستان مهربانی» در استان زنجان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: طرح «آستان مهربانی» به منظور توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های مددجو از سوی مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اجرایی شد.

به گزارش عصرزنجان حجت‌الاسلام مختار کرمی در ارتباط با اقدامات اوقاف و امور خیریه در حوزه اجتماعی گفت: رفع معضلات فردی و اجتماعی از مهم‌ترین اهداف واقفین است که مجموعه اوقاف و امور خیریه در عملیاتی کردن آن اقدامات بسیاری انجام داده است.

وی از اجرای طرح «آستان مهربانی» خبر داد و اظهار داشت: طرح آستان مهربانی از طرح‌هایی است که امسال جایگزین دیگر طرح‌های اوقاف در یاری نیازمندان شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه به ‌دنبال شیوع ویروس کرونا و عدم اجرای طرح آرامش بهاری، طرح آستان مهربانی از سوی مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان اجرایی می‌شود، گفت: هدف از اجرای طرح آستان مهربانی ارائه خدمات اجتماعی از سوی مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه و ترویج فرهنگ انفاق و هموار کردن زمینه مشارکت عمومی در کمک به نیازمندان جامعه است.

وی ادامه داد: امسال نیز از محل اجرای این طرح یک هزار و 250 بسته  سبد کالا و حمایت مالی بصورت کارت هدیه بین نیازمندان استان زنجان توزیع‌شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین