امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۸
بمناسبت 8 مردادماه؛
کد خبر: ۸۲۶۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» در زنجان برگزار می شود

روز بزرگداشت شیخ شهاب‌الدین سهروردی و روز ملی زنجان مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» به نویسندگی حسین عباسی‌نیا بصورت مجازی برگزار می‌شود.

 

به گزارش عصرزنجان ،مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» به مناسبت روز ملی زنجان و آشنایی عموم مخاطبین با فرهنگ و آئین زنجان برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط کنونی جامعه در خصوص شیوع ویروس کرونا و پرهیز از برگزاری برنامه‌های تجمیعی، حوزه هنری زنجان با خلاقیت و هم‌افزایی و همگرایی با ارگان‌های فرهنگی استان در نظر دارد، با همکاری و مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی استان زنجان و سایت زنجان به مناسبت «سالروز بزرگداشت شیخ اشراق و روز ملی زنجان» در توسعه فرهنگ كتابخوانی و در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مشارکت دستگاه‌های و ارگان‌های فرهنگی استان، مسابقه کتاب‌خوانی را با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» بصورت مجازی و آنلاین برگزار نماید.

علاقمندان برای تهیه کتاب می‌توانند به کتابفروشی‌های سطح شهر از جمله کتابفروشی فرهنگان، کتابکده فرهنگ، شهر کتاب، انتشاراتی نشر هزاره‌ی سوم مراجعه نمایند. همچنین جهت دانلود فایل pdf کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» و شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی به سایت‌های حوزه هنری زنجان، نهاد کتابخانه‌های عمومی استان و سایت زنجان مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین