امروز: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۱
فرمانده سپاه شهرستان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۲۶۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
برگزاری رزمایش حجاب و عفاف در فضای مجازی/ معرفی شهید غیرت، شهید علی خلیلی

فرمانده سپاه شهرستان زنجان گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب رزمایش حجاب و عفاف با هشتک «#من_متعهدم ، #تجربه_آرامش» در فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش عصرزنجان ،محسن سهندی با بیان اینکه برنامه های مختلفی به مناسبت هفته عفاف و حجاب پیش بینی شده است، اظهار داشت: این برنامه با توجه به شیوع کرونا ویروس، در فضای مجازی برنامه ریزی و اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات کتابخوانی، آماده سازی بسته های فرهنگی و بهداشتی از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته عفاف و حجاب در شهرستان زنجان به شمار می رود، اضافه کرد: بارگذاری مطالب مختلف در گروه های مجازی حلقه های صالحین و برگزاری مسابقه عفاف و حجاب از دیگر برنامه های مورد نظر محسوب می شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان به ترویج استفاده از حجاب برتر چادر با فروش چادر مشکی به قیمت عمده در گروه های مجازی اشاره کرد و یادآور شد: جمعی از بسیجیان هم در برنامه ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته عفاف و حجاب حضور پیدا خواهند کرد.

وی از برگزاری رزمایش عفاف و حجاب در فضای مجازی خبر داد و خاطر نشان شد: این رزمایش با هشتگ «من متعهدم و تجربه آرامش» برگزار می شود.

سهندی همچنین به برگزاری مسابقات مقاله نویسی، نقاشی و دیوار نویسی همزمان با هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسه تبیین الگوی سوم زن مسلمان با عنوان عفاف و حجاب هم از جمله برنامه های پیش بینی شده به شمار می رود.

وی به تجلیل از دختران نوجوان محجبه حلقه های صالحین اشاره کرد و یادآور شد: برگزاری نشست های مختلفی با محوریت عفت، حجاب، جهش تولید، مسیر روشن از دیگر برنامه ها است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان از برگزاری نشست با محوریت غیرت همزمان با هفته عفاف و حجاب خبر داد و افزود: شهید غیرت، «شهید علی خلیلی» معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین