امروز: پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
کد خبر: ۸۳۴۳
تاریخ انتشار: شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
مسئولان در جهت شعار سال حرکت نکرده اند/ بانک اطلاعاتی قوی در کشور نداریم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: همه ساله مقام معظم رهبری شعار سال را تبیین می کنند اما متاسفانه مسئولان در راستای این شعارها حرکت نکرده اند.

به گزارش عصرزنجان ،مصطفی طاهری  اظهار کرد: در رفع مشکلات به یک بن بست بزرگ در کشور می رسیم آن هم نداشتن بانک اطلاعاتی قوی است.

وی با تاکید بر اینکه باید بانک اطلاعاتی راه اندازی شود، تصریح کرد: این بانک برای جاری ساختن مالیات بر خانه، بر خودرو، جلوگیری از احتکار کالا و ... مورد نیاز است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت های بسیار خوبی در کشور وجود دارد که از جمله آن جوانان محسوب می شوند، ادامه داد: بی توجهی، کم کاری و یا ضعف در مدیریت موجب شده که از این ظرفیت ها به خوبی استفاده نشود.

وی با تاکید بر اینکه سال ها شعار ما، تولید بوده اگر این شعارها عملیاتی می شد تاکنون مشکلی در کشور وجود نداشت، افزود: همه ساله مقام معظم رهبری شعار سال را تبیین می کنند اما متاسفانه مسئولان در راستای این شعارها حرکت نکرده اند.

طاهری با تاکید بر اینکه اگر منویات مقام معظم رهبری به خوبی اجرا شود، بیکاری در کشورنبوده و تحریم هم موضوعیتی نداشت، اضافه کرد: متاسفانه وحدت رویه و وحدت فرماندهی ضعیفی در مسائل کشور داشتیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین