امروز: پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۳
در مرحله سوم از اجرای طرح «شمیم دانایی»؛
کد خبر: ۸۴۲۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳
7000 جلد کتاب کودک برای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان تهیه شد

به منظور تأمین منابع کودک کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، از ابتدای سال جاری تعداد ۷ هزار جلد کتاب کودک به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال، در قالب طرح «شمیم دانایی» برای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان خریداری و توزیع می شود.

به گزارش عصرزنجان ،به منظور تأمین منابع کودک کتابخانه‌های عمومی استان در مرحله سوم طرح «شمیم دانایی»، ۷ هزار جلد کتاب کودک به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال برای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان خریداری شد.

با توجه به اینکه کودکان، آینده‌سازان کشور هستند و نهادینه شدن فرهنگ مطالعه در میان آن ها زمینه تربیت نسلی کتابخوان و کتاب‌دوست را فراهم خواهد آورد، سیاست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان در سال های اخیر توجه ویژه به این گروه سنی بوده است، بر همین مبنا از ابتدای سال جاری گزینش و انتخاب منابع کودک متناسب با نیازهای اعضای کتابخانه‌ها صورت گرفت و از ناشران مطرح کشور، برای ۸۰ باب کتابخانه، کتاب های کودک خریداری شد.

گفتنی است، مرحله نخست طرح «خرید و ارسال کتاب به کتابخانه های عمومی زنجان» با عنوان «شمیم دانایی»، با خرید ۶ هزار نسخه کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان بر اساس نظرات اعضا و کتابداران انجام شد.

انتهای پیام/

منبع خبر: نه وار نیوز

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین