امروز: دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان:
کد خبر: ۸۴۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۸
دانشجویان باید با روحیه دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی در راهپیمایی شرکت کنند

مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان گفت:دانشجویان امروزی باید با روحیه دانشجویان تسخیر کننده لانه جاسوسی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

dsc01804

مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار عصرزنجان تصریح کرد:22 بهمن امسال جلوه ای دیگری دارد زیرا با تحولات در سطح بین المللی  و توافقات ژنو، دشمنان ما محاسباتی داشتند و تصور کردند فشاری که به مردم آورده اند توانسته اند از جلوه استقامت و پایاداری ملت را بگیرند و ما را تسلیم مذاکره و سازش کنند.
عباس بابایی در ادامه اذعان داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند در راستای نرمش قهرمانانه که گاهی لازم است در مسیر مبارزه با دشمنان مذاکره هم داشته باشد.
 وی با اشاره به به اینکه ملت بزرگ ایران پس از 35 سال ایستادگی هرگز استقلال و آزادی خود را از دست نخواهد داد گفت: ملت  ایران پس از 35 سال ایستادگی هرگز استقلال و آزادی خود را که با بهای خون هزاران شهید و ایستادگی های فراوان بدست آورده است به همین راحتی از دست نخواهد داد.
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان اظهار کرد: ملت ایران که به دشمنان ایستادگی خود را در 22 بهمن با حضور گسترده ای، مثل سالهای گذشته که در سرما و روزهای برفی و بارانی آمده اند، فردا بازهم صلابت و نشاط و وحدت و تبعیت از ولی فقیه را به جهانیان نشان خواهند داد.
بابایی در پایان بر حضور جامعه دانشگاهی را در کنار اقشار دیگر جامعه روز راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد.

پایان خبر/

نویسنده : فرید حائری

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین