امروز: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۶
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:
کد خبر: ۸۴۴۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱
برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد/ ستاد کرونا تصمیم‌گیری کند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد.

به گزارش عصرزنجان ،مصطفی طاهری داشت: کنکور سراسری باید بر اساس ضوابط اعلامی توسط ستاد کرونا و در شرایط مطلوبی برگزار شود.

وی با بیان اینکه اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد، افزود: تعداد بسیاری از داوطلبان در انتظار برگزاری این کنکور هستند اما باید شرایط لازم فراهم شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کارشناس امر در این زمینه نیستم و باید شرایط کشور و دستورالعمل‌های ستاد مرکزی کرونا در این زمینه مورد توجه باشد.

طاهری با اشاره به ارسال پیام‌ها و مستندانی توسط مردم در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری کنکور دکتری و ارشد، افزود: مرجعی در کشور به ویژه ستاد کرونا  اطلاعاتی در این زمینه ارائه نکرده است.

وی با اشاره به صحبت‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در زمینه برگزاری کنکور ارشد و دکتری، بیان داشت: ایشان هم برضرورت پیگیری ستاد کرونا و مجلس برای برگزاری مطلوب کنکور و رفع مشکلات آن و سپس تصمیم‌گیری مناسب تاکید کردند.

انتهای پیام/

منبع خبر: موج رسا

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین