امروز: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۸۴۶۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶
احداث 2000 واحد مسکونی ویژه محرومین در استان زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از احداث 2 هزار واحد مسکونی محرومین در استان با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش عصرزنجان ،رضا خواجه ای  اظهار کرد: برای احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومین در استان زنجان،  ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده که از این میزان ۶۰ میلیارد تومان آن بلاعوض است.

وی با اشاره به اینکه، بابت ساخت این واحدهای مسکونی هزینه ای از خانواده ها دریافت نمی شود، افزود: برای ساخت هر واحد مسکونی 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با کار مزد 5 درصد و 30 میلیون تومان نیز تسهیلات بلاعوض از سوی بنیاد مسکن استان و همکاری بانک های عامل در نظر گرفته شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: روند احداث این پروژه را طبق برنامه پیش خواهیم برد و تا یک سال آینده این پروژه به بهره برداری خواهد رسید که در این راستا نیازمند همکاری و مشارکت تمام دستگاه های اجرایی استان هستیم.

وی با تأکید بر اینکه مردم، ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی هستند و در به ثمر رساندن انقلاب نقش مهم و کليدی را ايفا کردند، گفت: هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،خدمت به محرومين و ایجاد سرپناهی امن برای این قشر است.

انتهای پیام/

منبع خبر: نه وار نیوز

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین