نسخه تلکس عصر زنجان
:: ارسال اقلام فرهنگی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: اقلام جمع آوری شده در امداد مردمی توسط کتابخانه های عمومی استان زنجان، جهت توزیع در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.


:: امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه ها و کمیته امداد استان زنجان شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱

ادارات کل کتابخانه های عمومی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان، با هدف توسعه فعالیت های فرهنگی و بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت یکدیگر، تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء کردند.


:: اعلام رسمی نتایج سه حوزه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹

از سوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان، نتایج سه حوزه انتخابیه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان اعلام شد.


:: آمار مبتلایان «کووید-۱۹» به ۲۸ تن و جان باختگان به ۵ تن رسید/ کشف ۱۰ مورد جدید/ ۷۸۵ بیمار مشکوک شناسایی و بستری شده‌اند/ هیچ شیوعی در شهر‌های دیگر گزارش نشده شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
تا ظهر امروز، شنبه سوم اسفندماه ۹۸ و بعد از شناسایی و بستری شدن ۷۸۵ مورد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام معاینات و تست‌های ویژه روی ایشان، شمار مبتلایان به ویروس به ۲۸ تن افزایش یافت. نکته مهم، محدود ماندن شهر‌هایی است که ویروس در آن‌ها با قطعیت شناسایی شده است.
 
 

:: سامانه بارشی جدید وارد زنجان می‌شود شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶

کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه بارشی از روز سه‌شنبه هفته جاری بارش برف و باران پدیده جوی حاکم در استان زنجان خواهد بود.


:: مشارکت72 درصدی مردم خدابنده در انتخابات شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴

فرماندار خدابنده با اشاره به اینکه سید البرز حسینی با 84 هزار و 673 رأی نماینده مردم خدابنده شد، گفت: درصد مشارکت مردم در انتخابات در حوزه انتخابیه خدابنده 72 درصد است.


:: توزیع میوه شب عید در 11 واحد معین در طارم شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰

فرماندار طارم با اشاره به توزیع میوه شب عید در 11 واحد، تاکید کرد: تمهیدات لازم برای تامین میوه شب عید شهرستان اندیشیده شود.


:: مصطفی طاهری از حوزه انتخابی زنجان و طارم راهی مجلس شد/ انتخابات به دور دوم کشیده شد شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰

مصطفی طاهری به عنوان نماینده زنجان و طارم انتخاب و به عنوان نفر نخست راهی مجلس شورای اسلامی شد.


:: «البرز حسینی»، «حسن شجاعی» و «مرتضی خاتمی» راهی مجلس یازدهم شدند شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴

البرز حسینی از خدابنده، مرتضی خاتمی از حوزه ماهنشان- ایجرود- بوغدا کندی و حسن شجاعی از ابهر- خرمدره- سلطانیه راهی مجلس شورای اسلامی شدند.


:: قدردانی امام جمعه و استاندار زنجان از حضور پرشور مردم در انتخابات شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴

نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار زنجان، از حضور پرشور و عزت‌مند مردم استان زنجان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند.


:: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان زنجان+ اسامی و گرایش شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳

با پایان یافتن زمان رأی گیری در ساعت 24 دوم اسفند 98 شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان زنجان آغاز شد.

 

 


:: بی توجهی دولت به اشتغالزایی از طریق حوزه فرش شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱

عامل توسعه خوشه فرش استان زنجان با تاکید بر اینکه بخش دولتی باید بیش از پیش به حوزه فرش توجه نشان دهد، گفت: تنها حوزه ای است که بدون نیاز به بخش دولتی می توان اشتغالزایی کرده و فرصت های جدید شغلی را فراهم آورد.


:: رقابت ۸۷ کاندیدا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان/ مشکلی در توزیع تعرفه وجود ندارد جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت: بر اساس آخرین آمار، 87 نفر در استان زنجان در انتخابات مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.


:: حضور مردم در انتخابات تودهنی بزرگ به دشمنان نظام و انقلاب است /افرادی که در انتخابات رأی آوردند در راستای کار مردم همت و تلاش کنند جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با اشاره به برگزاری انتخابات، گفت: افرادی که در انتخابات رأی آوردند در راستای کار مردم همت و تلاش کنند.


:: آمادگی 100 درصدی پلیس برای تامین امنیت انتخابات جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶


فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: حضور در انتخابات موجب عزت، شرف و سربلندی نظام اسلامی شده و نا امیدی دشمنان را به دنبال دارد.


:: مشکلی در برگزاری انتخابات زنجان گزارش نشده است جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات استان زنجان گفت: مشکلی در برگزاری انتخابات باشکوه در استان زنجان گزارش نشده است.


:: حضور در پای صندوق‌های رای نشان دهنده پشتیبانی مردم از نظام اسلامی است جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارند.


:: حضور در انتخابات اقتدار نظام اسلامی را نشان می‌دهد جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵

استاندار زنجان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات اقتدار و صلابت نظام اسلامی را نشان می‌دهد.


:: عرف: ثبت اثر انگشت در برخی استان‌ها اختیاری است جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵

رییس ستاد انتخابات کشور گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده برای سلامتی مردم، ثبت اثر انگشت در برخی استان‌ها اختیاری است.


:: علوم پزشکی زنجان آمادگی کامل برای مواجهه با کرونا را دارد جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اینکه هیچ شخصی در زنجان به بیماری کرونا مبتلا نیست، گفت: علوم پزشکی زنجان آمادگی کامل برای مواجهه با کرونا را دارد.


:: ۲۰۳ خبرنگار زنجان انتخابات را پوشش می‌دهند جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری زنجان گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط ۲۰۳ خبرنگار و عکاس استان زنجان پوشش داده می‌شود.


:: اراده پولادین مردم ایران سدی در برابر دشمنان است جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰

دادستان زنجان گفت: اراده پولادین ملت ایران سدی در مقابل توطئه دشمنان نظام اسلامی محسوب می‌شود.


:: مردم حضور در پای صندوق‌های رای را به ساعات پایانی موکول نکنند/ مردم زنجان وفادار و آگاه هستند جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: مردم حضور در پای صندوق‌های رای را به دقیقه 90 موکول نکرده و در ساعات اولیه رای خود را ثبت کنند.


:: ملت ایران امروز حماسه دیگری خلق می‌کنند جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ملت ایران امروز هم با سربلندی از این امتحان خارج شده و حماسه دیگری خلق می‌کنند.


:: دستگیری 7 سارق و کشف 8 فقره سرقت در خدابنده جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰

فرمانده انتظامي شهرستان خدابنده از دستگیری7 سارق و کشف 8 فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.


:: رفع تصرف از 330 هکتار از اراضی ملی استان زنجان؛ تشکیل پرونده قضایی برای برخی مدیران دولتی جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

دادستان زنجان از رفع تصرف از 330 هکتار از اراضی ملی استان طی 10 ماهه سال جاری خبر داد.


:: آغاز رای‌گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵

رای‌گیری از مردم برای انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شعب اخذ رای استان زنجان آغاز شد.


:: پليس زنجان همه تمهيدات را براي برگزاري انتخابات امن انديشيده است جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان گفت: همه تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی امن اندیشیده شده است.


:: همه مردم حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشند/ ایمان یکی از ویژگی‌های مهم نماینده اصلح است پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰

آیت‌الله حسینی‌زنجانی گفت: برای اثبات مردم سالاری دینی باید در انتخابات دوم اسفند شرکت کرد چرا که برای اثبات آن باید در صحنه انتخابات باشیم.


:: نماینده اصلح در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نماینده اصلح شجاع و مقتدر بوده و در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند.


:: راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در ارگ سلطانیه پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بازارچه دائمی صنایع دستی در ارگ سلطانیه راه اندازی خواهد شد.


:: باد با سرعت 40 کیلومتر در استان زنجان می وزد پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲

کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت پدیده جوی حاکم در استان زنجان برای روز جمعه خواهد بود.


:: کاهش تسهیلات ویژه بافندگان فرش در استان زنجان پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره اتحادیه فرش روستایی استان زنجان گفت: طی سال های گذشته به صورت سالانه حدود 400 نفر از تسهیلات ویژه فرشبافان بهره مند می شدند اما در حال حاضر میزان تسهیلات کاهش یافته و به سالانه 70 نفر دریافت کننده، رسیده است.


:: تردد با زنجیر چرخ در محورهای اصلی زنجان پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف تردد در بسیاری از مسیرهای مواصلاتی استان زنجان با داشتن زنجیر چرخ امکان دارد.


:: چکش هخامنشی و تیشه های ساسانی زنجان به میراث ملی پیوست چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: چهار اثر تاریخی منقول هخامنشی و ساسانی استان زنجان و یک اثر قاجاریه در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.


:: 4 سارق در شهرستان ابهر دستگیر شد چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

فرمانده انتظامي شهرستان ابهر از دستگیری چهار سارق و کشف هشت فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.


:: تمهیدات لازم برای روز انتخابات اندیشیده شده است؛ پیش بینی 757 شعبه اخذ رای در استان زنجان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹

استاندار زنجان گفت: با تلاش فرمانداران حوزه های انتخابیه تمامی ملزومات برگزاری انتخابات در روز دوم اسفند فراهم شده است.


:: کاهش 42 درصدی ورودی پرونده های خانواده و طلاق در زنجان چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸

رییس کل دادگستری استان زنجان از کاهش 17 درصدی طلاق با راه اندازی سامانه تصمیم در استان خبر داد و افزود: میزان پرونده های ورودی در حوزه طلاق و خانواده 42 درصد کاهش داشته است.


:: حضور گسترده در انتخابات پاسداشت خون شهید سلیمانی است/ مجلس انقلابی و کارآمد می‌تواند مشکلات کشور را حل کند چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: باید برای پاسداشت خون شهید سلیمانی و هزاران شهیدی که در راه نظام جمهوری اسلامی و برقراری امنیت کشور جان خود را فدا کرده‌اند در این انتخابات شرکت کنیم.


:: سرلشکر باقری: حضور حداکثری در انتخابات دوم اسفند رژیم آمریکا را به محاق خواهد برد چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انتخاب آگاهانه مجلس را کارآمد و در رأس امور قرار می‌دهد، تاکید کرد: انتخابات دوم اسفند ماه سال ۹۸ با حضور پرشور و حداکثری ملت ایران، رژیم تروریستی آمریکا را به عنوان محور شرارت و خصومت ورزی علیه انقلاب و میهن اسلامی به محاق و بن‌بست راهبردی خواهد برد.