نسخه تلکس عصر زنجان
:: نواف سلام؛ نسخه تعدیل شده سعدالحریری است/ انفجار بندر بیروت سناریو خطرناک اسرائیل و آمریکا بود چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸

حسن هانی زاده گفت: نواف سلام یکی از افراد وابسته به جریان سعد الحریری است که سیاست های سعد الحریری را عملیاتی خواهد کرد و نسخه تعدیل شده سعدالحریری است و به همین دلیل به نظر می رسد کابینه آینده، کابینه‌ای در تقابل با حزب الله و محور مقاومت خواهد بود.


:: حسینیه اعظم زنجان جلوه‌ ویژه از کمک مومنانه را در یوم العباس به نمایش می‌گذارد چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰

رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان برنامه‌های ماه محرم حسینیه اعظم زنجان را با رعایت دستورالعمل‌های اعلامی ستاد کرونا، تشریح کرد.


:: برخورد جدی با قمه زنی در ماه محرم/ از پذیرش مهمان به زنجان معذور هستیم چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴

استاندار زنجان گفت: ایام محرم امسال با توجه به وضعیت موجود در زمینه شیوع بیماری کرونا، از پذیرش مهمان معذور هستیم.


:: درخشش پالایشگاه ستاره خلیج فارس در دوران تحریم/ خودکفایی تولید بنزین، برگ برنده در شرایط سخت تحریم‌ها چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۰

پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس یکی از نمونه‌های بارز اعتماد به متخصصان داخلی به شمار می‌رود که تولیدکننده ۵۵ درصد بنزین کشور است و می‌توان آن را نماد اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم‌های پی درپی دیروز و امروز و حرکت به سمت رونق و جهش تولید نامید.


:: خلع سلاح حزب‌الله از اهداف اتفاقات اخیر لبنان است/ توطئه بودن اتفاقات لبنان چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰

کارشناس مسائل منطقه گفت: یکی از اهداف اتفاقات اخیر لبنان، متهم کردن و خلع سلاح حزب‌الله و اعمال تحریم‌های سنگین بر علیه مردم لبنان است.


:: احداث 2000 واحد مسکونی ویژه محرومین در استان زنجان چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از احداث 2 هزار واحد مسکونی محرومین در استان با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد تومان خبر داد.


:: عزم جزم مسئولان زنجانی برای برگزاری مراسم یوم‌العباس/ عزاداری‌های حسینی تعطیل شدنی نیست چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۰

عصر روز گذشته جلسه هماهنگی عزاداری‌های محرم با حضور مسئولان استانی به ریاست استاندار زنجان برگزار شد و تمام مسئولان عزم جدی برای برگزاری مراسمات با "رعایت پروتکل‌های بهداشتی" داشتند.


:: تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰

رییس جمهوری از تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت و عرضه آن در بورس انرژی در جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد و ابراز امیدواری کرد: دولت بتواند پس از تصویب نهایی و تدوین شیوه اجرایی، آن را عملیاتی کند.


:: ۶۰ میلیارد تومان وام بلاعوض برای ساخت مسکن محرومان در زنجان پرداخت می‌شود سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: برای احداث ۲ هزار واحد مسکونی محرومان در این استان ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته که ۶۰ میلیارد تومان آن بلاعوض است.


:: کرونا 24 جشنواره استان زنجان را کنسل کرد؛فعالیت های گردشگری تا اطلاع ثانوی تعطیل است سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌ دستی استان زنجان از کنسل شدن ۲۴ جشنواره در زنجان به علت شیوع ویروس کرونا خبر داد.


:: آمریکا و کشورهای غربی از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند/ غرب بداند لبنان نه قابل تجزیه است نه قابل تغییر سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷

مصیب نعیمی به تحولات اخیر لبنان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بحران اقتصادی در لبنان شدید است و فشار غرب افزایش یافته و آمریکایی‌ها بیشتر سعی می‌کنند از این آب گل آلود ماهی بگیرند، اما آمریکایی‌ها و کشورهای غربی باید بدانند لبنان نه قابل تجزیه است و نه قابل تغییر آنچنانی است.


:: چراغ یوم‌العباس در زنجان خاموش شدنی نیست/اجتماع عظیم زنجانی‌ها در هشتم محرم امسال متفاوت‌تر برگزار می‌شود سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفت: چراغ یوم‌العباس در زنجان خاموش نخواهد شد اما امسال شیوه برگزاری متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بوده و به شکل هیئت و دسته عزاداری برگزار نمی‌شود.


:: «بانک‌ها»؛ چوبِ لای چرخ صنایع/ ویروسی به نام بنگاه‌داری بانک‌ها! سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۸

صنعت یکی از چرخ‌دنده‌های توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور و ماحصل این چرخش، تولید، اشتغال، نشاط اجتماعی و جامعه‌ای سالم است که اگر در این مسیر چرخی از کار بی افتد همه این موارد دچار چالش و نقص می‌شوند که امروز بانک ها به عنوان چوبی در لای چرخ این صنایع موجب بروز مشکلاتی شدند.


:: نیروی انتظامی خط مقدم مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر است/ورود مواد مخدر از افغانستان به ایران سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۴

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه مقابله و مبارزه با مواد مخدر و سرقت یکی از برنامه های جدی پلیس در سالجاری است، گفت: مقابله با تهدیدات اخلاقی دشمن نیازمند بسیج همگانی است.


:: اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوسران در زنجان به خاطر افزایش خودسرانه کرایه‌ها سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اعمال جریمه ۱۴۲ اتوبوس‌ران که خودسرانه کرایه را افزایش داده بود گقت: جریمه این اتوبوس‌ها بررسی شده و در مرحله اجرا و وصول است.


:: کمیته امنیتی، اجتماعی ستاد ملی کرونا برگزاری یوم العباس زنجانیها را ممنوع اعلام کرد دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

دبیرخانه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا برگزاری یوم العباس زنجانیها را ممنوع اعلام کرد.


:: بیش از 30 امضا برای استیضاح زنگنه در مجلس جمع شده است؛برای تسلیم شکایت از وزیر نفت به دیدار آیت‌الله رئیسی می‌رویم دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محورهای استیضاح وزیر نفت همان محور شکایت از زنگنه است گفت: تا کنون بیش از 30 امضا برای استیضاح زنگنه در صحن جمع آوری شده است.


:: جریان تحریف روی موج وعده «گشایش‌اقتصادی» رئیس جمهور/ چه کسانی سیگنال مذاکره با کدخدا را می‌دهند؟ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲

این روزها جریان تحریف از هر فرصتی استفاده می کند که به جامعه آدرس غلط بدهد و حتی این جریان از وعده «گشایش اقتصادی» رئیس جمهور در این حوزه برای رسیدن به مطامع سیاسی خود بهره برداری می کند.


:: برگزاری کنکور نباید سلامت داوطلبان را به مخاطره بیندازد/ ستاد کرونا تصمیم‌گیری کند دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برگزاری کنکور سراسری برای سلامت داوطلبان مشکل ساز می‌شود، ضروری است زمان برگزاری آن به تعویق بیفتد.


:: «آنارشیسم»؛‌ تحفه فرانسوی برای عروس خاورمیانه/ «استحاله مقاومت»، خوابی که برای لبنان دیده‌اند دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

اظهارات مداخله جویانه رییس جمهور فرانسه و هرج و مرج و آشوبی که در لبنان به پا کرد و آنها را در مقابل حزب‌الله قرار داد نشان می‌دهد که مثلث آمریکایی، صهیونیستی، فرانسوی به دنبال استحاله مقاومت هستند.


:: عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات کرونایی ضعیف است دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان با تاکید بر اینکه عملکرد بانک ها در پرداخت تسهیلات کرونایی ضعیف است، گفت: ۳ درصد ثبت‌نام‌کنندگان تسهیلات کرونایی کشور، زنجانی هستند.


:: توزیع 10000 پرس غذای گرم در شهرستان زنجان یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰

فرمانده سپاه شهرستان زنجان از طبخ و توزیع 10 هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر خم و با عنوان طرح اطعام غدیر خبر داد


:: 8 مرکز خرید کلزا در استان زنجان فعال است یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: در حال حاضر هشت مرکز خرید کلزا و گلرنگ در استان زنجان فعالیت دارد.


:: فرصت‌طلبی اصلاح‌طلبان با سوء استفاده از وعده «گشایش اقتصادی» رئیس جمهور/ رویافروشی به جای اطلاع‌رسانی یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۰

روزنامه اصلاح طلب شرق با وجود اینکه منابع موثق دولتی ارتباط وعده گشایش اقتصادی رئیس جمهور با موضوع FATF را به طور کل تکذیب کردند، بازهم با شیطنت خبری سعی کرد افکارعمومی را به سمت نیات سیاسی خود در این حوزه سوق دهد.


:: جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود/ 2.5 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

نماینده مردم خدابند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جزئیات طرح اخذ مالیات از خانه های خالی بعد از تایید نهایی اعلام می شود گفت: 2.5 میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد.


:: دسته های عزاداری محرم امسال در زنجان برگزار نمی شود یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵

فرماندار زنجان در مورد تصمیم جدید ستاد مبارزه با کرونا استان گفت: براساس وضعیت زنجان در شیوع بیماری کرونا امسال دسته های عزاداری در ماه محرم برگزار نمی شود.


:: پارک بانوان غرب زنجان به نام یک شهید خواهر مزین می‌شود شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۴

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: پارک بانوان غرب زنجان به نام شهیده استان زنجان مزین می‌شود.


:: غدیر ولایت را در جامعه تثبیت کرد شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه غدیر، ولایت را در جامعه تثبیت کرد، گفت: غدیر لنگرگاه جهان اسلام است بدون غدیر خم ثباتی در اسلام باقی نمی‌ماند.
 

 

 

:: تسهیلات ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی‌ زنجان پرداخت می‌شود شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۳

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طبق برنامه اعلام شده، ودیعه مسکن به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی دارای شرایط لازم در استان پرداخت می‌شود.


:: تمام امکاناتمان را در اختیار دولت و ملت لبنان قرار دادیم/هجمه ظالمانه برخی طرف‌ها به حزب‌الله/حادثه بیروت یک فاجعه انسانی و ملی بود جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۲

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد : آنچه در بیروت رخ داد، یک فاجعه به تمام معنای انسانی و ملی بود.


:: ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه های استان زنجان جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۸

سرپرست پلیس راه استان زنجان با اشاره به افزایش ترافیک در محورهای اصلی استان زنجان گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای استان زنجان افزایش یافته است.


:: افتتاح حساب 2500 نفر از متقاضیان مسکن ملی در استان زنجان جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶

مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان از افتتاح حساب 2 هزار و 500 نفر از متقاضیان مسکن ملی در استان زنجان خبرداد و گفت: میزان ودیعه این متقاضیان بیش از 100 میلیارد ریال است.


:: برگزیدگان جشنواره ابوذر استان زنجان معرفی شدند جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱

در برنامه زنده تلویزیونی گئجه‌لر شبکه اشراق زنجان، برگزیدگان جشنواره ابوذر استان زنجان معرفی شدند.


:: تشکیل شورای خیریه در اوقاف زنجان پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از تشکیل شورای خیریه در اوقاف زنجان خبر داد و گفت: در این راستا از ظرفیت 26 نفر استفاده می‌شود.


:: مراسم تعزیه خوانی ارمغانخانه برگزار نمی شود پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰

فرماندار شهرستان زنجان گفت: در زمینه برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم و بر این اساس مراسم تعزیه خوانی شهر ارمغانخانه برگزار نخواهد شد.


:: هجوم لشکر «کپی پیست‌کاران» به قلمرو رسانه‌ها و چشم‌های بسته دیده‌بان/ فکری برای معیشت خبرنگاران نمی‌شود پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

حکایت مشکلات فعالان رسانه، همچنان تلخ تمام می‌شود؛ در حالی که خبرنگار برای مردم می‌نویسد و بدنبال مرهمی برای زخم‌های جامعه است؛ اما کمتر کسی، از او می‌گوید، از او می‌نویسد و برای او، قدم بر می‌دارد.


:: 7000 جلد کتاب کودک برای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان تهیه شد پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

به منظور تأمین منابع کودک کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، از ابتدای سال جاری تعداد ۷ هزار جلد کتاب کودک به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون ریال، در قالب طرح «شمیم دانایی» برای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان خریداری و توزیع می شود.


:: بخش‌های مهم گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰

سازمان ملل متحد در گزارش خود درباره ترور سردار سلیمانی عملیات آمریکا را خودسرانه و غیرقانونی توصیف کرده است.


:: با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی فاجعه دردناک بندر بیروت تاکید کردند: در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم.


:: بسیاری از اقلام لبنی مشمول قیمت‌گذاری نیستند/ شیر خام در درب دامداری 2900 تومان است چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴

رئیس بازرسی سازمان صمت استان زنجان در مورد نظارت بر قیمت محصولات لبنی گفت: نظارت‌ها انجام می‌شود و در حال حاضر قیمت شیر در درب دامداری‌ها 2 هزار و 900 تومان تعیین شده است.