نسخه تلکس عصر زنجان
:: شناسایی شبکه واردات 34هزار خودرو قاچاق؛بیشترین حجم واردات خودرو توسط شبکه مافیایی 5 خانواده؛یعنی چه که می گویند عوارض گمرکی سنگین درنظر می گیریم؟ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی موضوع خودروهای وارداتی را که با رانت وارد کشور شده اند را پیگیری و افرادی را در این زمینه شناسایی کرده است و گزارشات خود را به نهادهای مربوطه ارائه کرده است.

 

 

:: توزیع 756حلقه لاستیک بین رانندگان حمل کالا در زنجان یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : باتوجه به مطالبات رانندگان حمل و نقل و کالا و پیگیری های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تاکنون 756 حلقه لاستیک دراختیار رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا در استان زنجان  قرار گرفته است.


:: آمریکا در شرایطی نیست که با ایران وارد جنگ شود/ مذاکره بدون پیش شرط دروغی بیش نیست/ ماجرای همکاری ایران با طالبان در افغانستان/ لزوم دریافت غرامت از آمریکا به خاطر خروج از برجام شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰

کارشناس مسائل سیاسی گفت: خروج ترامپ از برجام به شکنندگی توافقنامه میان سایر کشورها و همچنین اقتصاد ایران منجر شد؛ به همین دلیل باید تیم مذاکره کننده یک کمیته حقوقی تشکیل و برای کشورهای اروپایی توضیح دهد که خروج از برجام مغایر با قوانین بین المللی بوده و از همین رو درخواست غرامت از آمریکا و کشورهای بدعهد داشته باشد


:: برترین های جشنواره آش ایرانی معرفی شدند/بازدید روزانه 120 هزار نفر از جشنواره زنجان شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

با برگزاری مراسم اختتامیه؛برترین های جشنواره آش ایرانی با حضور استاندار زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.

 

 

:: دست های پشت پرده ترکیه و عربستان در مشکلات اقتصادی اخیر/ سودی که مردم متوسط و ضعیف به جیب ثروتمندان می ریزند/ کمک 500 میلیون دلاری ایران به کشورهای غربی + فیلم چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: با بیان اینکه ایران سالانه ۵۰۰ میلیون دلار حق عضویت به نهادهای بین المللی پرداخت می کند تأکید کرد: نهادهای گسترده ای در دنیا بود که ایران عضو آنهاست و برای ماندن در آنها مجبور است سالانه مبالغ کلانی پرداخت کند اما هرگاه از آنها کمک می خواهد آنها اعلام می‌کنند که ایران کشوری ثروتمند است زیر کمک این سازمان ها ندارد.

 

 

:: سیزدهمین جشنواره آش ایرانی در منطقه گاوازنگ زنجان برگزار می شود/تشکیل 7 کمیته اجرایی برای برگزاری جشنواره آش ایرانی سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: از 22 تا 26 مرداد ماه سال جاری سیزدهمین جشنواره آش ایرانی در منطقه تفریحی گاوازنگ برگزار می شود.


:: 121روستای زنجان با چالش کمبود آب مواجه است؛آب رسانی به 218 روستا با مشارکت‌های مردمی برنامه ریزی شده است سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان  با بیان اینکه در حال حاضر در استان زنجان 121 روستا از نظر وضعیت منابع آبی دچار چالش هستند، گفت: در حال حاضر در تلاش هستیم مشکل این روستاها برطرف شود.


:: لزوم تشکیل تیم رسانه‌ای در بخش سلامت در استان زنجان دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به فعالیت خبرنگاران در حوزه سلامت گفت: اطلاع رسانی در حوزه سلامت در سطح استان زنجان نیاز به تشکیل گروه رسانه‌ای در این بخش است.

 

 

:: مردم قضاتی شجاع می‌خواهند که به وضع شرم‌آور مفسدان پایان دهند پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

آیت‌الله مکارم شیرازی در بیانیه‌ای با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد: مردم قضاتى مى‌خواهند شجاع، باقاطعیت و باسرعت که به وضع شرم‌آور مفسدان پایان دهند.

 

 

:: وقتی اردوهای جهادی لبخند را به مناطق محروم می آورد/اردویی از جنس خدمت به مردم پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷

گروههای جهای سپاه ناحیه زنجان در اردو های جهادی در راستای احداث خانه محروم، تعمیر و مرمت مدرسه و مسجد، آبرسانی و غیره حضور پیدا کرده اند.

 


:: نحوه محاسبه کارمزد جایگاهداران سوخت تغییر کرد سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: کارمزد پیش پرداخت برپایه آن برای هرلیتر بنزین ۴۰۰ ریال و برای هرلیتر گازوئیل ۱۳۵ ریال خواهد بود که درهنگام فروش سوخت دریافت می شود.


:: ساماندهي يك ميدان خواب 800 ساله چراغي را برهم زد سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰

مسئول امور موزه هاي اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت:ساماندهي يك ميدان در شهر دندي استان زنجان منجر به بيدار شدن يك چراغ پيه سوز 800 ساله شد.


:: پرداخت 195جهیزیه وهدیه ازدواج به مددجویان زنجانی دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 407 میلیون تومان در قالب کمک‌هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به 195زوج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سه ماهه اول امسال پرداخت‌شده است.


:: کور در خطاهای خود و بینا در خطاهای دیگرانیم دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

خودمان را بیشتر از دیگران سرزنش کنیم که کور در خطاهای خود و بینا در خطاهای دیگرانیم


:: درخشش کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات قهرمانی کشور یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

رئیس هیئت کاراته استان زنجان از درخشش کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.


:: آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به زلزله زدگان کرمانشاهی یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: یک واحد سیار آبرسانی از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به هم میهنان خدمت رسانی می کنند.


:: کشف 300 كيلو نقره قاچاق به ارزش 12 ميليارد ريال در زنجان ؛پلیس با قدرت تمام با قاچاقچان کالا و ارز برخورد می کند یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان از كشف 300 كيلو گرم نقره ذوب شده قاچاق به ارزش بيش از 12 ميليارد ريال توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان سلطانيه خبر داد .


:: فرهنگ سازی در زمینه وقف درمانی نیاز فعلی شهر قیدار است/ ضریب اشغال تخت در این بیمارستان بالای 100 نفر است شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

 رئیس بیمارستان امیرالمومنین شهر قیدار گفت: فرهنگ سازی در زمینه وقف درمانی نیاز فعلی این شهر است.


:: وقف در حوزه درمانی نیاز شهر قیدار است/ آمار بالایی از مدارس این شهر تخریبی است شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰

امام جمعه قیدار با بیان اینکه شهر قیدار فقط یک بیمارستان دارد و نیاز شهر را برآورده نمی کند، گفت: وقف در حوزه درمانی نیاز این شهر است.


:: توانمندی‌های سپاه به گوش ترامپ برسد، هرگز از این غلط‌ها نخواهد کرد پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

فرمانده کل سپاه با اشاره به مواضع انقلابی اخیر رئیس‌جمهور در واکنش به تهدیدات ترامپ گفت: اگر توانمندی‌های امروز سپاه به گوش رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، هرگز از این غلط‌ها نخواهد کرد.

 

 

:: 70 درصد آب مورد نیاز مشترکین زنجانی از منابع آب زیر زمینی تامین می شود؛چاه آب شماره 41 شهر زنجان وارد مدار شد پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: چاه شماره 41 شهر زنجان پس از پمپاژ و تجهیز مورد بهره برداری قرار گرفته و وارد مدار شد.


:: جابجایی بیش از 334 هزار مسافر توسط ناوگان حمل‌ونقل برون‌شهری استان زنجان چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۶

رییس اداره مسافر اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان  گفت: در سه ماهه نخست سالجاری  بیش از 334هزار نفر توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی برون‌شهری در استان جابجا شده‌اند.

 


:: افزایش قابل توجه مصرف بنزین در دو روز آخر تیر ماه/مشکلی در خصوص توزیع بنزین در استان وجود ندارد چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت:  بر اساس شایعات و موضوعات منتشر شده درباره افزایش قیمت حاملهای انرژی میزان مصرف بنزین در استان زنجان طی روز های 30 و 31 تیر ماه افزایش پیدا کرد.


:: طرح پیاده‌راه زنجان تعطیل شدنی نیست دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰

شهردار زنجان با رد همه موضوعات مطرح شده مبنی بر تعطیلی طرح پیاده‌راه گفت: بنایی بر تعطیلی طرح پیاده‌راه نداریم و طبق مصوبات قانونی اخذ شده اجرای آن را در پیش خواهیم گرفت.


:: درخشش نخبگان مهارتی استان زنجان در هجدهمین المپیاد ملی مهارت دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

مدیر کل اداره آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان گفت: نخبگان مهارتی استان زنجان در هجدهمین المپیاد ملی مهارت موفق به کسب یک طلا ، دو نقره ،یک برنز مدال برنز و سه دیپلم افتخار شدند.


:: نخستين شب فرهنگي زنجان در تهران برگزار مي شود دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵

مديركل ميراث فرهنگي ،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: نخستين شب فرهنگي زنجان در جشنواره ملي چارسوق يكم مردادماه در برج ميلاد برگزار مي شود.


:: اصلاح شبکه بافت قدیمی شهر زنجان آغاز شد/4هزار انشعاب اصلاح و استاندارد سازی می شود دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از آغاز عملیات اصلاح شبکه آب و فاضلاب در بافت قدیمی شهر زنجان خبر داد و گفت: این عملیات به طول بیش از 14 کیلومتر و در هسته مرکزی شهر زنجان اجرایی می شود.


:: وابستگی به مواد یک بیماری مزمن و عود کننده است/24 مرکز خدمات درمانی معتادین تحت پوشش بهزیستی استان است یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه درمان های دارویی و غیر دارویی فراوانی ایجاد شده اند تا به افراد وابسته به موادکمک شود زندگی عاری از مواد را تجربه کنند افزود: وابستگی به مواد یک بیماری مزمن و عود کننده است.

 


:: وزرای اقتصادی دولت هیچکدام اقتصاددان نیستند/ اقتصاد ما بیشتر سیاسی است/ مشکل اقتصاد ارز و سکه نیست/ رانت خواری و دلالی افراد با نفوذ مشکل اقتصاد است یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰

کارشناس برجسته مسائل اقتصادی با اشاره با به خرید و فروش های سکه و ارز در چند ماه گذشته گفت: این خرید و فروش ها موضوع اصلی بحران اقتصادی کشور ما در شرایط فعلی نیست؛ عده ای از آدمهای سودجو که دسترسی و امکانات داشتند مبالغ زیادی سکه و ارز خریداری کنند و با این اقدام خود اقتصاد کشور را به نفع خود پیش بردند.

 


:: گون؛ گونه ای برای جلوگیری از فرسایش خاک در تندترین شیب ها شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به رشد گون در سخت ترین شرایط آب و هوایی و نزدیک قله کوه ها گفت: این گیاه از فرسایش خاک در اثر روان شدن آبهای سطحی و تندترین شیب ها جلوگیری می کند.


:: کشف 15 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷

جانشين فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 15 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پليس آگاهي خبر داد.


:: 3 میلیون بیکار دروغ محض است،بیش از 43 میلیون بیکار داریم؛مفسدین اقتصادی را اعدام نکنند، جنگ داخلی راه می‌افتد؛ مشکل آفرینی فوق پولدارها برای اقتصاد پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰

یک کارشناس مسائل اقتصادی در انتقاد از مبارزات ظاهری با فساد گفت: گاهی در حرف و ظاهر اعلام می شود دولت مبارزه با مفاسد اقتصادی را شروع کرده اما در عمل می بینیم خط همان خط اقتصادی در دوران سازندگی است و با سرمایه دارانی که به ناحق سرمایه دار شدند برخوردی نمی شود.

 

 

:: تخفيف 50 درصدي پنج مجموعه اقامتي در زنجان؛65 اقامتگاه بومگردي در سطح استان فعال است پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰

مديركل ميراث فرهنگي زنجان گفت: پنج مجموعه اقامتي در استان زنجان تابستان امسال تخفيف 50 درصدي به گردشگران مي دهند.


:: چاه آب شرب شماره 6 قیدار افتتاح و وارد مدار شد پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت : چاه شماره 6 شهر قیدار با هدف استفاده بهینه از منابع أب زیرمینی و جبران کمبود آب در این شهر افتتاح و وارد مدار شد.


:: اولين رويداد استارتاپي گردشگري استان زنجان شهريورماه برگزار مي شود چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰

مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان گفت: اولين رويداد استارتاپي گردشگري استان زنجان اول تا سوم شهريور ماه سالجاري برگزار مي شود.

 


:: روزانه بیش از یک میلیارد تومان صرف درمان مستقیم و غیرمستقیم می‌شود/حذف صد در صدی دفترچه‌های درمانی در مراکز تامین‌اجتماعی چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰

مدیر در مان استان زنجان گفت: روزانه بیش از یک میلیارد تومان صرف درمان مستقیم و غیرمستقیم  بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در سطح استان زنجان می‌شود.


:: کشف بيش از3 كيلوگرم ترياك ازسوداگران مرگ در زنجان؛کالای قاچاق 600 میلیون ریالی به مقصد نرسید سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بيش از3 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک توسط ماموران انتظامي پاسگا ه اسفجين شهرستان زنجان خبر داد.


:: جمع آوری بیش از 3میلیارد تومان زکات در زنجان؛85درصد زکات جمع آوری شده صرف هزینه های محرومین شده است سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:بیش از3 میلیارد تومان زکات واجب و مستحبی در استان زنجان جمع‌آوری‌شده است.


:: فعالیت دیده‌بان‌ها در عرصه های ملی و طبیعی استان زنجان کنترل می‌شود سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰

رئیس اداره مطالعات اداره کل منابع طبیعی و دبیر کارگروه اطفای حریق استان زنجان گفت: تمامی فعالیت های دیده‌بانان‌های مستقر در نقاط بحرانی استان زنجان توسط یگان حفاظت اداره کل کنترل و مراتب به اداره مهندسی و مطالعات گزارش خواهد شد.


:: از برگزاری آئین غبارروبی مساجد تا برگزاری جشن های میلاد/ برنامه‌های دهه کرامت در ۴۲ امامزاده و بقاع متبرکه زنجان برگزار می شود دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

همزمان با دهه کرامت برنامه های مختلفی در استان زنجان برگزار می شود که برگزاری آئین غبارروبی مساجد تا برگزاری جشن های این دهه از برنامه های پیش بینی شده است.